Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Czechitas Hackathon

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Kdy

26. ledna 2019

8:00 — 20:00

Kde

FI MUNI
Botanická 68a
Brno, 602 00
Česká republika
http://www.fi.muni.cz/

Další informace

Délka trvání: 12h

Vstupní znalosti: Pokročilí začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

PRO KOHO JE WORKSHOP/KURZ URČEN:

Hackathon je určený pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, které mu pomůže zvítězit.

30740306 1808839845814565 3053647616320471040 N

Hackathon bude probíhat celou sobotu 26. 1. 2019, nicméně přípravy začnou už dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou a networkingovým setkáním v páteční večer před hackathonem.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou sobotu strávíte realizací nápadu, který si v sobotu ráno na hackathon přinesete po pátečním kreativním večeru. Tam se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tematického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru soboty tě čeká prezentace výsledku a hodnocení poroty, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik zástupců partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen pro absolventky našich tříměsíčních kurzů, letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů. Nicméně témata kurzů, které jsi u nás absolvovala, nijak omezená nejsou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 4 (max 5)
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků
  • Závěrečný přípitek
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Partneři