Registrace

Dejte mi vědět

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Petr Rys

Petr Rys
Ostatní: Czechitas Nová Generace

Nejlepší děti byly po 10 lekcích schopny vytvořit 2 kvalitní hry
Za největší přínos projektu považuji, že se většina žáků seznámila s tím, že lze dělat i něco jiného na ICT a že aby výsledek vypadal hezky, tak je to poměrně dost práce. Nejlepší děti byly po 10 lekcích schopny vytvořit 2 kvalitní hry a 3. rozpracovat. Akademie programování mi osobně přinesla práci, ale také poměrně kvalitní podpůrný materiál pro práci s žáky.

EU Code Week: Programování hravě

Kdy

19. října 2019

10:00 — 11:30

Kde

Jihočeský vědeckotechnický park
Lipová 1789/9
České Budějovice, 370 05
Česká republika
http://www.jvtp.cz/

Další informace

Délka trvání: 1h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

EU Code Week tradičně probíhá v první polovině října.

Jedná se o dva týdny, kdy po celé Evropě organizace pořádají inspirativní workshopy pro malé i velké. Cílem je nadchnout pro IT více dětí (ale i například rodičů).

PŘEDPOKLADY:

Akce je určena dětem a dospívajícím od přibližně 8 let do 18 let. V roce 2019 budeme nejen v Praze a Brně, ale také v Ostravě či Českých Budějovicích.


V roce 2018 se našich akcí zúčastnilo celkem 265 dětí a také někteří jejich rodiče. Workshopy byly zaměřeny na programovací dovednosti (využívali jsme především scratch, ale také python) a dále jsme si pohráli s ozoboty.

Pokud se chcete o našich aktivitách v rámci EU codeweeku v Českých Budějovicích dovědět jako první, zanechte nám kontakt a my vám napíšeme :)


Další detailnější informace budou brzy zveřejněny.

Vyhrazujeme si právo na změny v programu.

Tým

Partneři