Přemýšlíš, kam po maturitě? A co do oboru, kde to teď nejvíc žije? Nemusíš čekat na vysokou, začni hned. IT může být i tvoje budoucnost.

Pojď do toho s námi!

Udělej s námi první krok ke kariéře v IT

Chceš pracovat v IT? Nebo si chceš rozšířit obzory a naučit se něco, co využiješ i v jiných oborech? Na našich kurzech se dozvíš, jak programovat, jak vytvořit vlastní web nebo jak pracovat s grafickými programy. Ukážeme ti, proč je IT dobrá volba.

Letní škola IT

Intenzivní kurz programování, kódování a grafiky pro holky ze středních škol

Vezmi to od podlahy a prozkoumej všechno, co IT nabízí. Letní škola je týdenní intenzivní kurz IT, kde se naučíš základy programování, základy grafiky i tvorby webových stránek. Navíc se podíváš do vysokoškolských prostor, IT firem a poznáš řadu zajímavých lidí z oboru.

Více o Letní škole

Akademie programování

Kurzy programování ve školách i doma

Položku „MS Office – uživatelská znalost” má dnes už v životopise každý. Pomůžeme ti vystoupit z řady a společně s Microsoftem tě během deseti hodin naučíme základy programování.
Tenhle výjimečný projekt není jen pro holky, účastnit se může kdokoliv. Do Akademie programování se zapojují základní i střední školy po celé republice a pro ostatní máme on-line kurzy.

Více o Akademii programování

Intenzivní kurzy

Chceš se do toho obout zostra a naučit se ještě víc? Zkus naše intenzivní kurzy! Několik týdnů se budeme pravidelně potkávat a naučíme tě základy programování nebo datové analýzy.

Nabídka kurzů

Kde a jak studovat IT obory?

Pod informační technologie spadá celá řada oborů a čert aby se v tom vyznal. Zkus si najít svoji cestu. Pomůžeme ti s jejími začátky. Pokud si nevíš rady, ozvi se Báře, ráda ti poradí s výběrem oboru přesně pro tebe.

Jak se prosadit v IT už na střední?

Už dávno neplatí, že k úspěchu v informačních technologiích je potřeba mít vystudovanou vysokou školu. Krása IT je totiž v tom, že kódovat nebo programovat se člověk může naučit sám. A pak se snadno dějí fakt velké věci.