Tvořím web

Napiš web s HTML/CSS, nauč se pracovat s JavaScriptem nebo si vytvoř svou vlastní hru.

Kontakt

Proč zvolit náš kurz

Tereza Šimková

Tereza Šimková
Účastnice akce: Tvořím web

Workshop byl nad mé očekávání!
Bootstrap workshop opravdu doporučuji holkám, které už mají zažité HTML a CSS a chtějí se posunout dále ve tvorbě responsivních webů.

Naučíš se

  • Základy HTML a CSS pro vytvoření statického webu (HTML/CSS)
  • Co to je Bootstrap a responzivní web
  • Jeden z nejpopulárnějších jazyků vůbec – JavaScript
  • WordPress a jak ti může pomoct vytvořit během chvilky bezva stránky

Pokud zvažuješ přihlášení do Digitální akademie: Web a nevíš, co čekat, vyzkoušej workshopy Úvod do HTML/CSS a JavaScript. Udělej si představu o front-end webový vývoj je a jestli tě bude bavit.

Obsah workshopů a kurzů

Základní workshop HTML/CSS

Na tomto workshopu a na něj navazujícím kurzu staví celá série Tvořím web. V dnešní době se v IT bez znalosti značkovacího jazyka HTML a stylovacího jazyka CSS prakticky neobejdeš. Když je ale ovládneš, nejen že si dokážeš napsat vlastní web hezky od nuly, ale také upravovat už hotové šablony redakčních systémů.

Pokud nechceš přijít osobně, zkus to online.

Tvořím web: Bootstrap a responzivní web!

Tento workshop je přímým pokračováním úvodního HTML/CSS a jak název napovídá, podíváme se v něm na pokročilé stylování webu, zejména zaměřené na responzivitu.

Co že to znamená? No přece to, aby náš web vypadal skvěle jak na stolním počítači, tak na malém displeji tvého telefonu. Abychom věděli, jak se poprat s faktem, že lidé dnes přistupují na web z různě velkých zařízení a byli připraveni na všechny situace. K tomu všemu si ulehčíme práci se stylováním pomocí frameworku, který nám poskytne krásný výchozí vzhled bez námahy.

Tvořím web: JavaScript

Úvodní kurz pro jeden z nejrozšířenějších jazyků na světě - JavaScript! Zde se naučíme o co se jedná, proč je tolik populární, či jak si s ním můžeme oživit své webové stránky. Komu základy nestačí, může pokračovat kurzem.

Tvořím web: PHP

Víš, proč je super umět v PHP? V dnešním době stojí na pozadí více než 80 % webů – Facebook, WordPress, Wikipedia, Ted nebo Spotify. A proto pro tebe máme jak jednodenní workshop PHP, tak tříměsíční kurz, který ti pomůže proniknout do tajů tohoto programovacího jazyka.

Tvořím web: WordPress

WordPress je open source projekt, kde si zadarmo můžeš vést svůj blog či vytvořit libovolnou webovou stránku. V současné době ho využívá asi 27 % všech webových stránek. V našich WordPress workshopech si ukážeme, jak si vytvořit webovou stránku ve WordPressu a jak na tvorbu nových šablon.

Kam dále?

PŘIHLÁSIT SE

DOSTÁVAT NOVINKY Z CZECHITAS

PROZKOUMAT DALŠÍ OBLASTI IT

Návaznost kurzů a workshopů

Czechitas Tvorim Web

Partneři