Chci práci v IT

Věříme, že holky by měly programovat, psát web i pracovat s daty. Prostě že mají v IT svoje místo. A tak je vzděláváme a pomáháme jim nastartovat kariéru. Ať už hledáš práci nebo ji nabízíš, jsi tady správně! Zkus to s Czechitas!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz

Běla Beránková

Běla Beránková
Účastnice akce: Práce v IT

Všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře.
Díky workshopům od Czechitas jsem získala práci na hlavní pracovní poměr v IT firmě. Tímto bych chtěla poslat všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře. Mám ze sebe fakt radost :-). A už teď se těším na další kurzy/workshopy.

Chceš nastartovat kariéru v IT nebo pomoct s jejím nasměrováním?

Věříme, že ženy do IT patří a jsme připravené pro to udělat všechno. Za poslední dva roky jsme v informačních technologíích pomohli zaměstnat stovky žen a vytvořili jsme komunitu více než 12 000 lidí, kteří nám v tom chtějí pomáhat. Našim absolventkám rozesíláme e-mailem pravidelné newslettery, kde najdou nabídky práce, novinky o našich kurzech i o trhu IT. Za naši činnost jsme v roce 2017 získali i Národní cenu kariérního poradenství, za což moc děkujeme!

Kariérní workshopy

Holkám dodáváme sebevědomí a motivaci to vyzkoušet a také rady a tipy jak se do IT dostat, které pozice jsou žádané a jak se chovat na pohovorech. Ve spolupráci s našimi partnery a lektory pořádáme pravidelné Soft-skills workshopy v Praze a Brně na téma osobní brand a trendy v IT, jak na životopis a na pohovor.

Kalendář kurzů

Kariérní koučink

Pro posun ve tvé kariéře jsme pro tebe připravili individuální kariérní setkávání s koučkou Peťou Drahoňovskou. Pomůže ti promyslet a zmapovat, kam profesně směřuješ a jaké jsou tvé hodnoty. Výstupem je zpracovaná "diagnostická myšlenková mapa", která je vodítkem pro tvůj další rozvoj. Vše ti pomůže zapracovat do tvé osobní prezentace na pohovoru i obecně, tvého CV, LinkedIn i motivačního dopisu. Délku setkání, místa a času si nastavíš sama individuálně podle svých potřeb.

Chci kariérní koučink

Už víš, kam směřovat a hledáš práci nebo stáž v IT? Ozvi se nám a dáme to dohromady!

Chci práci v IT

Nabídky práce u našich partnerských firem

Podporují nás a chtějí víc holek v IT. Chceš programovat, psát web, nebo třeba testovat aplikace? Pak zkus nabídky našich partnerských firem a odstartuj svou kariéru v IT. Třeba si vybereš z volných pozic u našich partnerů.

Google, Microsoft, Konica Minolta Europe, KeboolaNestlé, Avast, AT&T, Škoda Auto DigiLab, SAP, Epam, MSD
Každý rok našimi kurzy prochází stovky holek a žen. Řada z nich pak ve studiu IT pokračuje dál, nebo odstartuje úplně novou kariéru. A proto to děláme. #TvorimePribehy

Kam vedou cesty absolventek našich workshopů?

Vždycky máme radost, když se nám některá z holek ozve s tím, že jsme jí pomohli nastartovat úplně novou kariéru. Přečti si příběhy několika z nich. Láká tě to taky? Není nic jednoduššího. Začíná to na našich workshopech.

Pribehy 1

Adéla Větrovcová

Když jsme potkali Adélu, bylo jí 26 let a snila o práci grafičky v oblasti her. V Czechitas prošla celou řadou kurzů, včetně těch intenzivních. Teď se dostala do jedné z největších českých firem ve svém vytouženém oboru a dostala příležitost na sobě pracovat.

„Hned na prvním kurzu mě totálně nadchl jejich přístup a celá komunita. V průběhu jsem zjistila, čeho chci v IT dosáhnout a díky Czechitas jsem před pár dny získala svou vysněnou práci v herním průmyslu.“

- Adéla Větrovcová

Běla Beránková

Běla u nás absolvovala jednodenní kurz HTML/CSS a DataGirls. Pak se rozhodla vzít příležitost za pačesy a zúčastnit se našeho týdenního testerského kurzu. Teď pracuje jako softwarová testerka.

„Díky workshopům od Czechitas jsem získala práci na hlavní pracovní poměr v IT firmě. Děkuju moc za nakopnutí k nové kariéře. Už teď se těším na další kurzy!“

Michaela Kuchařová

Míša Kuchařová byla jednou z účastnic našich workshopů Akademie programování. Dneska pracuje jako juniorní vývojářka v C#.

„O Czechitas jsem se dozvěděla od kamaráda a ihned mě celý koncept zaujal. Absolvovala jsem u nich několik jednodenních i intenzivních kurzů a později s nimi začla i učit další holky. Nejvíc mě nadchlo programování v C# a holky mi dokonce pomohly najít skvělé pracovní místo jako juniorní vývojářka.“

Veronika R.

Verča pracuje v HR, ale uvědomila si, že ji více než práce s lidmi baví práce s čísly. Tak začala programovat na našich kurzech a studovat informatiku na VŠ.

„Absolvovala jsem v Czechitas kurz C#. Ačkoliv jsem netušila, do čeho jdu, ukázalo se, že programování může být zábava. A že holky do IT fakt patří. Obdivuji jejich neustálou podporu, zájem o názory ostatních a snahu věci měnit a zlepšovat. Pouze díky nim už také jednám s konkrétní IT firmou o pracovním úvazku.“

Otevřené registrace

V nejbližších 6 měsících nejsou otevřené žádné registrace.

Všechny akce

Tým