Chci práci v IT

Věříme, že holky by měly programovat, psát web i pracovat s daty. Prostě že mají v IT svoje místo. A tak je vzděláváme a pomáháme jim nastartovat kariéru. Ať už hledáš práci nebo ji nabízíš, jsi tady správně! Zkus to s Czechitas!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Zuzka

Zuzka
Účastnice akce: Práce v IT

Parádní akce, už teď se těším na další Czechipub.
Dozvěděla jsem se zajímavé věci, poseděla v příjemném prostředí a pokecala s holkama – zkrátka parádní akce. Už teď se těším na další Czechipub.

Chceš nastartovat kariéru v IT nebo pomoct s jejím nasměrováním?

Věříme, že ženy do IT patří a jsme připravené pro to udělat všechno. Za poslední dva roky jsme v informačních technologíích pomohli zaměstnat stovky žen a vytvořili jsme komunitu více než 12 000 lidí, kteří nám v tom chtějí pomáhat. Našim absolventkám rozesíláme e-mailem pravidelné newslettery, kde najdou nabídky práce, novinky o našich kurzech i o trhu IT. Za naši činnost jsme v roce 2017 získali i Národní cenu kariérního poradenství, za což moc děkujeme!

Kariérní workshopy

Kariérní workshop
Kariérní workshop
Holky probírají CV
Holky probírají CV
Peťa lektoruje na kariérním workshopu
Peťa lektoruje na kariérním workshopu

Holkám dodáváme sebevědomí a motivaci to vyzkoušet a také rady a tipy jak se do IT dostat, které pozice jsou žádané a jak se chovat na pohovorech. Ve spolupráci s našimi partnery a lektory pořádáme pravidelné Soft-skills workshopy v Praze a Brně na téma osobní brand a trendy v IT, jak na životopis a na pohovor.

Kalendář kurzů

Kariérní koučink

Pro posun ve tvé kariéře jsme pro tebe připravili individuální kariérní setkávání s koučkou Peťou Drahoňovskou. Pomůže ti promyslet a zmapovat, kam profesně směřuješ a jaké jsou tvé hodnoty. Výstupem je zpracovaná "diagnostická myšlenková mapa", která je vodítkem pro tvůj další rozvoj. Vše ti pomůže zapracovat do tvé osobní prezentace na pohovoru i obecně, tvého CV, LinkedIn i motivačního dopisu. Délku setkání, místa a času si nastavíš sama individuálně podle svých potřeb.

Chci kariérní koučink

Už víš, kam směřovat a hledáš práci nebo stáž v IT? Ozvi se nám a dáme to dohromady!

Chci práci v IT

Nabídky práce u našich partnerských firem

Maria Hodosiová představuje AT&T a jejich pozice na Kariérním workshopu 2017
Maria Hodosiová představuje AT&T a jejich pozice na Kariérním workshopu 2017
Martin Janáček shrnuje firemní kulturu a příležitosti SAP na Kariérním workshopu 2017
Martin Janáček shrnuje firemní kulturu a příležitosti SAP na Kariérním workshopu 2017
Petr Zatloukal prezentuje MSD na Kariérním workshopu 2017
Petr Zatloukal prezentuje MSD na Kariérním workshopu 2017

Podporují nás a chtějí víc holek v IT. Chceš programovat, psát web, nebo třeba testovat aplikace? Pak zkus nabídky našich partnerských firem a odstartuj svou kariéru v IT. Třeba si vybereš z volných pozic u našich partnerů.

Google, Microsoft, Konica Minolta Europe, KeboolaNestlé, Avast, AT&T, Škoda Auto DigiLab, SAP, Epam,MSD

Každý rok našimi kurzy prochází stovky holek a žen. Řada z nich pak ve studiu IT pokračuje dál, nebo odstartuje úplně novou kariéru. A proto to děláme. #TvorimePribehy

Kam vedou cesty absolventek našich workshopů?

Vždycky máme radost, když se nám některá z holek ozve s tím, že jsme jí pomohli nastartovat úplně novou kariéru. Přečti si příběhy několika z nich. Láká tě to taky? Není nic jednoduššího. Začíná to na našich workshopech.

Pribehy 1

Adéla Větrovcová

Když jsme potkali Adélu, bylo jí 26 let a snila o práci grafičky v oblasti her. V Czechitas prošla celou řadou kurzů, včetně těch intenzivních. Teď se dostala do jedné z největších českých firem ve svém vytouženém oboru a dostala příležitost na sobě pracovat.

„Hned na prvním kurzu mě totálně nadchl jejich přístup a celá komunita. V průběhu jsem zjistila, čeho chci v IT dosáhnout a díky Czechitas jsem před pár dny získala svou vysněnou práci v herním průmyslu.“

- Adéla Větrovcová

Běla Beránková

Běla u nás absolvovala jednodenní kurz HTML/CSS a DataGirls. Pak se rozhodla vzít příležitost za pačesy a zúčastnit se našeho týdenního testerského kurzu. Teď pracuje jako softwarová testerka.

„Díky workshopům od Czechitas jsem získala práci na hlavní pracovní poměr v IT firmě. Děkuju moc za nakopnutí k nové kariéře. Už teď se těším na další kurzy!“

Michaela Kuchařová

Míša Kuchařová byla jednou z účastnic našich workshopů Akademie programování. Dneska pracuje jako juniorní vývojářka v C#.

„O Czechitas jsem se dozvěděla od kamaráda a ihned mě celý koncept zaujal. Absolvovala jsem u nich několik jednodenních i intenzivních kurzů a později s nimi začla i učit další holky. Nejvíc mě nadchlo programování v C# a holky mi dokonce pomohly najít skvělé pracovní místo jako juniorní vývojářka.“

Veronika R.

Verča pracuje v HR, ale uvědomila si, že ji více než práce s lidmi baví práce s čísly. Tak začala programovat na našich kurzech a studovat informatiku na VŠ.

„Absolvovala jsem v Czechitas kurz C#. Ačkoliv jsem netušila, do čeho jdu, ukázalo se, že programování může být zábava. A že holky do IT fakt patří. Obdivuji jejich neustálou podporu, zájem o názory ostatních a snahu věci měnit a zlepšovat. Pouze díky nim už také jednám s konkrétní IT firmou o pracovním úvazku.“
Národní cena kariérního poradenství 2017
Národní cena kariérního poradenství 2017

Otevřené registrace

V nejbližších 6 měsících nejsou otevřené žádné registrace.

Kalendář akcí

Tým