Meetupy

Neformální setkání komunity, přednášky inspirativních hostů, Coding Club nebo jen posezení u vína. Chceš být součástí komunity? Přidej se.

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Zuzka

Zuzka
Účastnice akce: Práce v IT

Parádní akce, už teď se těším na další Czechipub.
Dozvěděla jsem se zajímavé věci, poseděla v příjemném prostředí a pokecala s holkama – zkrátka parádní akce. Už teď se těším na další Czechipub.

Věříme, že osobní setkání jsou důležitá. Stejně tak si popovídat u piva a vína s lektory, s ostatními účastnicemi, možná i se ženami, které v IT už jsou a jsou úspěšné. O problémech v Tvém kódu, o budoucím směrování Tvé kariéry, o nových technologiích, o učení a vzdělávání nebo prostě jen tak.

#MeetHer

Večery, kde Ti představíme příběh úspěšných a inspirativních žen i mužů v IT. V minulosti jsme přivítali třeba vývojářku Google ze Silicon Valley Petru Cross. Sleduj události na sociálních sítích. Přijít můžeš klidně s kamarádkou, s přítelem, přítelkyní, ať si kluk či holka.

#CzechitasTour

Událost, kde Tě provedeme zajímavými místy jako je třeba data centrum nebo kanceláře partnerů. Podívej se s námi do kuchyně.

#Czechipub

#Czechipub je setkání našich skvělých lektorů a lektorek, jednou měsíčně, v Praze a Brně.

#CodingClub

U přednášek a kurzů vzdělávání nekončí, tím teprve začínáme. Nejlepší je získané znalosti uplatnit v praxi nebo si vyzkoušet práci na reálném projektu. Coding Club je pravidelné neformální setkávání absolventek kurzů každé druhé pondělí v Praze v MSD s naši lektorkou Annou Pascenko. Pokud jsi absolvovala u nás jakýkoliv kurz programování nebo jsi lektorka či lektor, zapoj se. Chceš sdílet svoje nápady, znalosti a podílet se na společných projektech či se naučit něco nového? Pak je Coding Club přesně pro Tebe.

Přidat se do klubu

Nejbližší akce

V nejbližších 6 měsících žádné akce.

V nejbližších 6 měsících žádné otevřené registrace.

Kalendář akcí

Tým