Komunitní akce

Akce s velkou podporou Czechitas. Objev další super IT příležitosti a nahlédni do témat a technologií, na které se ve workshopech ještě nedostalo. To všechno v režii našich lektorů, fanoušků nebo kamarádů.

Proč zvolit náš kurz

Lucie Budíková

Lucie Budíková
Účastnice akce: Grafický design

Nebojte se IT :)
Doporučuji všem holkám! Czechitas vám vše polopaticky vysvětlí, nesoudí a můžete se ptát, kdy a jak potřebujete.

Formou komunitních akcí chceme členům a členkám komunity Czechitas otevřít dveře k zajímavým IT workshopům a přednáškám, které neorganizují přímo Czechitas.

Komunitní akce motivují účastníky ponořit se do dalších témat a zajímavých technologií, pro které jsme bohužel v rámci našeho pravidelného harmonogramu nenašli prostor, ale které nás zaujaly a chceme je podpořit a dál propagovat v rámci naší komunity.

Kdo může komunitní akci uspořádat a žádat podporu Czechitas?

 • Členové komunity, kteří znají formát našich akcí

 • Lektor/ka nebo kouč/ka

 • Jednotlivec nebo skupina lidí, kteří zastupují pouze sebe a chtějí sdílet nadšení pro danou technologii

Výhody komunitních akcí Czechitas?

-

Moc rádi ti pomůžeme komunitní akci propagovat přes některý z našich kanálů s dosahem v řadách tisíců fanoušků.

 • Czechitas FB skupina Chci se učIT - skupina účastníků našich workshopů a těch, kteří se chtějí vzdělávat dál

 • Czechitas web - Kalendář našich akcí, kde je speciální štítek „Komunitní akce“

Chceme podporovat akce, které nás zaujaly a moc jim fandíme.

Podmínky komunitních akcí Czechitas:

 • Obsah akce je přizpůsobený vstupním znalostem Czechitas komunity (tj. spíše začátečníkům) a jedná se o srozumitelný a interaktivní výklad na téma související s IT.

 • Akce se nevztahuje k firmě, agentuře nebo škole.

 • Na akci neprobíhá komerční propagace, ať už z hlediska náboru či produktu. Reklamní předměty, roll-upy nebo letáky nech prosím doma. Pokud ale komunitní akci hostí nějaký sponzor, poděkování je samozřejmě na místě. :)

 • Czechitas neodpovídají za organizaci akce, místa, za registraci účastníků, ani za hladký průběh na místě a následný sběr zpětné vazby.

 • Závaznou podmínkou je, že akce je zdarma nebo za symbolické vstupné (do 50 Kč/hodinu) a negeneruje zisk (tj. vstupné spolu s případnou podporou sponzora pouze pokrývá náklady na akci - odměna lektorům, tisk materiálů).

 • Pokud se jedná o větší akci s podporou sponzora, veškerá business komunikace se sponzorem jde mimo organizaci Czechitas a její partnery.

Komerční akce

Jakékoli workshopy a akce, které pořádá firma či jiný komerční subjekt, na téma v souladu s cíli Czechitas, rádi do komunity nasdílíme a pomůžeme s jejich propagací. Pokud máš zájem o spolupráci u komerční akce, napiš nám na info@czechitas.cz.

Tým