Komunitní akce

Akce s velkou podporou Czechitas. Objev další super IT příležitosti a nahlédni do témat a technologií, na které se ve workshopech ještě nedostalo. To všechno v režii našich lektorů, fanoušků nebo kamarádů.

Kontakt

Proč zvolit náš kurz

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Účastnice akce: Další

Kurz určite predčil moje očakávania.
Kurz predčil moje očakávania. Obávala som sa, že sa budem na začiatku nudiť kvôli preberaniu začiatočníckých vecí, ale opak bol pravdou. Od začiatku bol kurz nabitý novými a užitočnými informáciami, ktoré mi určite pomôžu nielen pri spracovaní dát mojej diplomovej práce.

Formou komunitních akcí chceme členům a členkám komunity Czechitas otevřít dveře k zajímavým IT workshopům a přednáškám, které neorganizují přímo Czechitas.

Komunitní akce motivují účastníky ponořit se do dalších témat a zajímavých technologií, pro které jsme bohužel v rámci našeho pravidelného harmonogramu nenašli prostor, ale které nás zaujaly a chceme je podpořit a dál propagovat v rámci naší komunity.

Kdo může komunitní akci uspořádat a žádat podporu Czechitas?

 • Členové komunity, kteří znají formát našich akcí

 • Lektor/ka nebo kouč/ka

 • Jednotlivec nebo skupinka lidí, kteří zastupují pouze sebe a chtějí sdílet nadšení pro danou technologii

Výhody komunitních akcí Czechitas?

-

Moc rádi ti pomůžeme komunitní akci zpropagovat přes některý z našich kanálů s dosahem v řadách tisíců fanoušků.

 • Czechitas FB skupina Chci se učIT - skupina účastníků našich workshopů a těch, kteří se chtějí vzdělávat dál

 • Czechitas web - Kalendář našich akcí, kde je speciální štítek "Komunitní akce"

Chceme podporovat akce, které nás zaujaly a moc jim fandíme. 

Podmínky komunitních akcí Czechitas:

 • Obsah akce je přizpůsobený vstupním znalostem Czechitas komunity (tj. spíše začátečníkům) a jedná se o srozumitelný a interaktivní výklad na téma související s IT.

 • Akce se nevztahuje k firmě, agentuře nebo škole.

 • Na akci neprobíhá komerční propagace, ať už z hlediska náboru či produktu. Reklamní předměty, roll-upy nebo letáky nech prosím doma. Pokud ale komunitní akci hostí nějaký sponzor, poděkování je samozřejmě na místě. :)

 • Czechitas neodpovídají za organizaci akce, místa, za registraci účastníků, ani za hladký průběh na místě a následný sběr zpětné vazby.

 • Závaznou podmínkou je, že akce je zdarma nebo za symbolické vstupné (do 50 Kč/hodinu) a negeneruje zisk (tj. vstupné spolu s případnou podporou sponzora pouze pokrývá náklady na akci - odměna lektorům, tisk materiálů).

 • Pokud se jedná o větší akci s podporou sponzora, veškerá business komunikace se sponzorem jde mimo organizaci Czechitas a její partnery.

Komerční akce

Jakékoli workshopy a akce, které pořádá firma či jiný komerční subjekt, na téma v souladu s cíli Czechitas, rádi do komunity nasdílíme a pomůžeme s jejich propagací. Pokud máš zájem o spolupráci u komerční akce, kontaktuj prosím:

Přihlaš svou komunitní akci

Otevřené registrace

V nejbližších 6 měsících nejsou otevřené žádné registrace.

Všechny akce

Tým