Jsem digitální

Workshopy a kurzy zaměřené na PPC, SEO či sociální sítě ti představí, o čem je marketing 21. století!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Jana Modráčková

Jana Modráčková
Účastnice akce: Úvod do online marketingu

Školitelé jsou trpěliví, vše vysvětlili a pomohli.
Doporučuji, probírá se to opravdu od základů a je dost času ujasnit si myšlenky. Školitelé jsou trpěliví, vše vysvětlili a pomohli. Toto školení považuji za jedno z nejlepších, na kterém jsem byla.

Naučíš se

  • jak funguje výkonnostní marketing (PPC)
  • jak funguje vyhledávání na internetu a jeho optimalizace (SEO)
  • v čem spočívá síla sociálních sítí
  • co všechno online marketing obsahuje a umí?

Obsah workshopů

PPC Bootcamp

PPC je internetová reklama založená na platbě za proklik. Její charakteristikou je vysoká účinnost a skvělé cílení. Na našem víkendovém bootcampu Markéty Kabátové z uLab se dostaneme od základů PPC ve vyhledávání až ke spuštění první kampaně. Ukážeme, jak vybírat a hledat klíčová slova, jak by měla vypadat perfektní struktura a jak psát inzeráty. Všechno si vyzkoušíme na své vlastní kampani.

Lektorka Markéta Kabátová
Lektorka Markéta Kabátová
Víkendový PPC Bootcamp
Víkendový PPC Bootcamp
Mňam! I takhle vypadají naše workshopy :)
Mňam! I takhle vypadají naše workshopy :)

SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače. V dnešní internetové době je forma webu velice důležitá pro získávání návštěvníků a potenciálních zákazníků. Webové stránky je nutno nastavit takovým způsobem, aby jejich obsah byl vhodný pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích a lákavý pro návštěvníky. SEO je technika, ze které profitují zákazníci i tvůrci stránek. Na kurzu tě naučíme, jak svůj web nebo blog upravit tak, aby jeho obsah a forma vedly ke zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů.

Lektor Pavel Ungr
Lektor Pavel Ungr
A co o SEO tvrdí náš lektor Pavel Ungr: "Abychom mohli být úspěšní ve vyhledávačích, musíme mít jistotu, že na webu neexistují žádné překážky v procházení webu vyhledávači a zejména že obsah je v tomto ohledu správně připraven. K tomu slouží SEO analýza technických a obsahových prvků, která zhodnotí všechny důležité onpage faktory a stanoví doporučení na optimální řešení (jsou-li třeba)."

Sociální sítě

Sociální sítě jsou boomem dnešní doby a základem života mileniálů. Na workshopu tě důkladně seznámíme s neoblíbenějšími sociálními sítěmi dnešní doby (Facebook, Instagram, Snapchat). Ukážeme, na jakých principech fungují a k čemu je můžeš využít, jaký obsah je nejvíce atraktivní, jak na sítích komunikují top české značky, influenceři a mrkneme na úspěšné kampaně.

Networking S Aki Votrubovou!
Networking S Aki Votrubovou!
A hned postujeme!
A hned postujeme!
Co ten facebook všechno umí...
Co ten facebook všechno umí...
Tak co na naši nabídku workshopů říkáš? Sleduj kalendář akcí a určitě se přihlaš! Navíc to není vše, nabídku sekce Jsem digitální budeme postupně rozšiřovat o další workshopy. Máš se na co těšit!

Partneři