Digitální marketing

Kurzy zaměřené na sociální sítě (Facebook a Instagram) a SEO ti představí, o čem je marketing 21. století.

Kontakt

Proč zvolit náš kurz

Aneta Patáková

Aneta Patáková
Účastnice akce: Jsem digitální

Přístup lektorů byl perfektní!
Netrapte se samostudiem a naučte se to pořádně od profíků.

Naučíš se

  • jak funguje vyhledávání na internetu a jeho optimalizace

  • porozumět technikám kampaní na Facebooku

  • kreativně i strategicky plánovat svůj obsah na FB a IG

  • jak být se svým webem úspěšná ve vyhledávačích

Obsah workshopů

Social Media - Facebook

Sociální sítě jsou boomem dnešní doby a základem života mileniálů. Kdo není na Facebooku, jakoby nebyl. A když už tam jsme, bylo by přeci skvělé s takovou sítí umět pracovat, ne? :-) Na našich kurzech dáváme velký důraz na kombinaci přednášek s praxí. Názorů, pohledů na věc a tipů rozhodně získáš dost. :-)

Na těchto workshopech tě seznámíme s hlavními principy této sociální sítě, ukážeme ti vše úplně od začátku, takže se nemusíš ničeho bát. :-) Vysvětlíme rozdíly mezi osobním a business účtem, naučíš se znát různá názvosloví, základní pojmy spojené s FB stránkou a ukážeme ti všechny dostupné formáty. Formáty budeš nejen znát dle jejich vzhledu a jména, ale sama si je všechny vytvoříš a osaháš! Nazapomínáme ani na důležitost Facebook insights, které ti toho hodně prozradí o tvém počínání a řekneme si, jaký vliv mohou tato data mít na tvoje další plánování příspěvků. Naučíme tě a vysvětlíme, k čemu je ti dobrý Business Manager, společně si ho nastavíme a budeme si s ním hrát. Vysvětlíme si jak funguje jaká kampaň a proč je důležité je znát a společně si nastavíme reklamu!

Vtp 2924

Social Media - Instagram

Zajímá tě síť Instagram? Chceš vědět, jak a k čemu využít tuhle „obrázkovou“ síť? Jak oslovit relevantní cílovou skupinu nebo jak s touhle sítí pracují ti nejlepší brandy a tzv. influenceři nebo blogeři? Určitě můžeš vyzkoušet náš kurz s Aki Votrubovou!

Ukážeme ti, jak spravují své profily velké společnosti i zajímavé brandy, jak využít potenciál úspěšných blogerů a influencerů, jak obsah tvořit, jak získat pozornost u relevantní cílové skupiny a jak s účtem dlouhodobě pracovat tak, aby rostl a vyvolával zajímavý engagement u cílových skupin. Rozebereme různé fotografické styly a vizuální tonality profilů a fotografií na Instagramu. Ukážeme si tajné editovací techniky těch nejlepších instagramistů a podíváme se i na filtry a jejich správné používání. Součástí kurzu (pokud není uvedeno jinak) je i praktická část, kde budeme fotit různé kompozice fotek a editovat je dle nově nabytých zkušeností. Naučíme se pracovat s Instagram Ads a jak Instagram měřit.

20190515  Mg 2804

SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače. V dnešní internetové době je forma webu velice důležitá pro získávání návštěvníků a potenciálních zákazníků. Webové stránky je nutno nastavit takovým způsobem, aby jejich obsah byl vhodný pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích a lákavý pro návštěvníky. SEO je technika, ze které profitují zákazníci i tvůrci stránek. Na kurzu tě naučíme, jak svůj web nebo blog upravit tak, aby jeho obsah a forma vedly ke zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů.

Kam dále?

PŘIHLÁSIT SE

DOSTÁVAT NOVINKY Z CZECHITAS

PROZKOUMAT DALŠÍ OBLASTI IT

Partneři