Aktuálně

Czechitas Nová Generace

Jak je na tom nová generace s IT skills? Mobily, tablety a obecně nové technologie ovládají levou zadní… Jenže jen s uživatelskými dovednostmi si na pracovním trhu budoucnosti nevystačí.

Chceme proto ukázat digitální svět a představit všechny jeho možnosti i dětem. Startujeme projekt Czechitas Nová Generace!

Přečti si víc

Cena Czechitas

Na tvou bakalářku nemusí jen padat prach. Přihlas se do soutěže Cena Czechitas a udělej z ní mnohem víc! Získáš hromadu nových zkušeností, kontakty na skvělé IT firmy a v neposlední řadě i finanční odměnu. Pojď do toho s námi. #CenaCzechitas 🏆 😊

Chci vědět víc

Czechitas Nová Generace

V 2018 se více zaměříme na děti a středoškoláky a na jejich IT dovednosti. Projekt s touto mladou cílovkou má už i svoji FB stránku. :) Like?

MRKNI NA NI

Mariola se propracovala od auditů k datové analytice

A na našem blogu najdeš článek o tom, jak se to celé seběhlo. Sdílením příběhů našich absolventek chceme ženy inspirovat, ať se nebojí zkusit IT. Pojď to omrknout. 

#tvorimepribehy

Vánoční kódování s Czechitas

Připoj se k našemu vánočnímu kódování! 22denní online kurz pro každého běží od 1. do 22. prosince  Přidat se můžeš kdykoli. Vytvoř si s námi PFkovou webovku.  #CODEcember

Codemass

​Konferenci Marie Claire – Dream Big 2017 navštívilo 513 žen

My jsme je učili programovat. Byl to skvělý zážitek. Děkujeme Marie Claire CZ za tuto příležitost a taky všem, co dorazili objevovat svět IT!

Foto: Marek Costey Sedlák

Na Instáči máme selfíčko ze stage

„To dokážeš“ @Work rozhovor s Ditou Přikrylovou

V listopadovém čísle časopisu Marie Claire je rozhovor s naší Ditou. „Nemusíte holčičkám dávat autíčka. Stačí, když to nebudou automaticky panenky.“

Článek online

Studie Ženy v IT

Přečti si na našem blogu, co jsme zjistili ve studii, ve které jsme se ptali na motivaci žen pro vstup do IT, jejich zkušenosti se začátky v IT, jestli a jak jsme změnili jejich životní příběh a na mnoho dalšího.

VÍCE

Digitální akademie Lite Brno

Novinka. :) Digitální akademie Lite je „vyštíhlenou“ verzí naší klasické Akademie. Většina výuky probíhá o sobotních večerech, po dobu 9 týdnů. Registrace otevřeny!

CHCI VĚDĚT VÍC