Aktuálně

Od psaní článků ke kódování

Na blogu máme nový článek z naší série Tvoříme příběhy. Pojď si přečíst, jak se Zuzka dostala od žurnalistiky k práci v Superkoders.

#Tvorimepribehy

Registruj se na Letní školu IT

Prodlužujeme přihlašování na srpnové letní školy v Praze a Brně. Jsi středoškolačka? Nevíš, na jakou školu bys chtěla po matuře? Pojď s námi zkusit trochu programování, grafiky a datové analýzy. Uvidíš, jak tě to chytne. :)

Více zde

Czechitas Nová Generace

Jak je na tom nová generace s IT skills? Mobily, tablety a obecně nové technologie ovládají levou zadní… Jenže jen s uživatelskými dovednostmi si na pracovním trhu budoucnosti nevystačí.

Chceme proto ukázat digitální svět a představit všechny jeho možnosti i dětem. Startujeme projekt Czechitas Nová Generace!

Přečti si víc

Cena Czechitas

Na tvou bakalářku nemusí jen padat prach. Přihlas se do soutěže Cena Czechitas a udělej z ní mnohem víc! Získáš hromadu nových zkušeností, kontakty na skvělé IT firmy a v neposlední řadě i finanční odměnu. Pojď do toho s námi. #CenaCzechitas 🏆 😊

Chci vědět víc

Czechitas Nová Generace

V 2018 se více zaměříme na děti a středoškoláky a na jejich IT dovednosti. Projekt s touto mladou cílovkou má už i svoji FB stránku. :) Like?

MRKNI NA NI

Vánoční kódování s Czechitas

Připoj se k našemu vánočnímu kódování! 22denní online kurz pro každého běží od 1. do 22. prosince  Přidat se můžeš kdykoli. Vytvoř si s námi PFkovou webovku.  #CODEcember

Codemass

​Konferenci Marie Claire – Dream Big 2017 navštívilo 513 žen

My jsme je učili programovat. Byl to skvělý zážitek. Děkujeme Marie Claire CZ za tuto příležitost a taky všem, co dorazili objevovat svět IT!

Foto: Marek Costey Sedlák

Na Instáči máme selfíčko ze stage

„To dokážeš“ @Work rozhovor s Ditou Přikrylovou

V listopadovém čísle časopisu Marie Claire je rozhovor s naší Ditou. „Nemusíte holčičkám dávat autíčka. Stačí, když to nebudou automaticky panenky.“

Článek online

Studie Ženy v IT

Přečti si na našem blogu, co jsme zjistili ve studii, ve které jsme se ptali na motivaci žen pro vstup do IT, jejich zkušenosti se začátky v IT, jestli a jak jsme změnili jejich životní příběh a na mnoho dalšího.

VÍCE