Aktuálně

Digitální akademie Lite Brno

Novinka. :) Digitální akademie Lite je „vyštíhlenou“ verzí naší klasické Akademie. Většina výuky probíhá o sobotních večerech, po dobu 9 týdnů. Registrace otevřeny!

CHCI VĚDĚT VÍC

​Digitální akademie III. běh

Za 2 měsíce se naučit pracovat s daty a najít si nové zaměstnání na pozici datové analytičky? :) Odvětví budoucnosti (datová analýza) už na tebe čeká. Pojď s námi a ostatníma holkama do toho!

V Praze to rozjedeme už v září

Závěrečný den Akademie programování

Zakončili jsme letošní ročník Akademie programování – a musíme uznat, že jsme si oslavy hodně užili. Mladší žáci bojovali v Microsoftu s online i offline programováním a hádankami, starší žáci programovali hry. A díky EPAMu jsme se dověděli, jak se bezpečněji pohybovat na internetu.

Děkujeme všem zúčastněným žákům, učitelům, lektorům i organizátorům za to, že byli součástí tak skvělého projektu! :)

Stránky Akademie programování

Ústí City Hackathon: Chytré město, chytrá doprava

Na BrnoHacks byly naše holky, na HackPrague je mezi účastnicemi 50 žen, pojďme i do Ústí!

2.–4. června tam dostaneš unikátní data, nocleh i jídlo, abys ukázal/a, co v tobě je, a v týmu vymyslel/a něco, co pomůže jiným. To je Ústí City Hacathon – první hackathon v Ústí nad Labem. Přidej se na

FB událost

Letní škola IT

Už se můžeš přihlásit do naší srpnové letní školy :). Praha nebo Brno... Tvorba webu, grafika, VR a spousta dalšího!

Web Letní školy IT

Konference SXSW našima očima

Czechitas jako první organizace ze střední Evropy obdržela SXSW Community Service Award. Ocenění si moc vážíme a děkujeme!

Cenu za nás v dalekém Texasu převzala spoluzakladatelka Czechitas Monika Ptáčníková za doprovodu Petry Drahoňovské. Jak celá SXSW konference vypadala, si můžeš přečíst v Petřině reportáži.

SXSW reportáž

Mediální partner Marie Claire

Magazín Marie Claire se stává naším mediálním partnerem! Děkujeme za podporu!

„Jsme v Marie Claire připravené udělat pro ovlivnění dívek směrem k IT maximum. Jsme v tom s vámi.“ Lenka Fabian, šéfredaktorka Marie Claire CZ

Web Marie Claire

Konference IT ženy

19. dubna byl Den s velkým Dé – proběhla konference #itzeny, kterou organizoval Google spolu s námi na počest návštěvy paní ředitelky Google.org, Jacquelline Fuller!!

Na téma Ženy v technologiích: jak jich přivést více do IT mluvili úspěšní lidé, především IT ženy.

Kurzy pro HR

Běží přihlašování na kurzy pro HR! Pojď se s námi naučit, jak si ušetřit čas při práci s daty. Nebo jak vytvořit poutavou grafiku.

Přihlas se na Excel: bit.ly/2mKz6w1

Přihlas se na Grafiku: bit.ly/2m8hRaD

Více tu...