Aktuálně

Konference SXSW našima očima

Czechitas jako první organizace ze střední Evropy obdržela SXSW Community Service Award. Ocenění si moc vážíme a děkujeme!

Cenu za nás v dalekém Texasu převzala spoluzakladatelka Czechitas Monika Ptáčníková za doprovodu Petry Drahoňovské. Jak celá SXSW konference vypadala, si můžeš přečíst v Petřině reportáži.

SXSW reportáž

Mediální partner Marie Claire

Magazín Marie Claire se stává naším mediálním partnerem! Děkujeme za podporu!

„Jsme v Marie Claire připravené udělat pro ovlivnění dívek směrem k IT maximum. Jsme v tom s vámi.“ Lenka Fabian, šéfredaktorka Marie Claire CZ

Web Marie Claire

Konference IT ženy

19. dubna byl Den s velkým Dé – proběhla konference #itzeny, kterou organizoval Google spolu s námi na počest návštěvy paní ředitelky Google.org, Jacquelline Fuller!!

Na téma Ženy v technologiích: jak jich přivést více do IT mluvili úspěšní lidé, především IT ženy.

Kurzy pro HR

Běží přihlašování na kurzy pro HR! Pojď se s námi naučit, jak si ušetřit čas při práci s daty. Nebo jak vytvořit poutavou grafiku.

Přihlas se na Excel: bit.ly/2mKz6w1

Přihlas se na Grafiku: bit.ly/2m8hRaD

Více tu...

​Top ženy 2016

Velká radost, pokora, ohromná čest a důvěra. Naše Dita patří mezi 25 významných žen českého businessu roku 2016 podle ankety Hospodářských novin. <3 Děkujeme, že věříte ženám v IT, a ženy, vy samy sobě!

Dita je TOP žena

​Czechitas Coding Club

Líbil se ti náš kurz? Chceš víc? Chceš pracovat v neformální skupince třeba i na reálném projektu? Připoj se do Czechitas Coding Club a ponoř se do světa programování. :)

Připoj se!

Chceš pomoct s hledáním práce?

Začínáš přemýšlet o práci v IT a zajímá tě, jaké jsou vhodné pozice pro začátečnice nebo pokročilé? Přidej se do skupiny Czechitas – příležitosti, kam postujeme zajímavé nabídky a tipy pro osobní rozvoj. :)

Přidej se!

Už jste viděli náš Instagram?

Jsme i na Instagramu! Sleduj život Czechit v zákulisí a staň se součástí komunity.

Insta Czechitas

Máme nový web!

Kovářova kobyla už nechodí bosa. Na podzim jsme ji obuli do nového oblečku. Od roku 2014 učíme holky, jak dělat weby. A tak jsme konečně taky přetvořili ten náš!