Aktuálně

Mariola se propracovala od auditů k datové analytice

A na našem blogu najdeš článek o tom, jak se to celé seběhlo. Sdílením příběhů našich absolventek chceme ženy inspirovat, ať se nebojí zkusit IT. Pojď to omrknout. 

#tvorimepribehy

Absolventka Digitální akademie v Marie Claire

Andrea Bubníková se dostala do sloupku v květnové Marie Claire. :) Prošla naší tříměsíční školou datové analýzy – Digitální akademií a už plánuje rozjet projekt, který v rámci ní vymyslela. Přejeme hodně úspěchů, Andrejko!

Ústí City Hackathon: Chytré město, chytrá doprava

Na BrnoHacks byly naše holky, na HackPrague je mezi účastnicemi 50 žen, pojďme i do Ústí!

2.–4. června tam dostaneš unikátní data, nocleh i jídlo, abys ukázal/a, co v tobě je, a v týmu vymyslel/a něco, co pomůže jiným. To je Ústí City Hacathon – první hackathon v Ústí nad Labem. Přidej se na

FB událost

Czechitas Nová Generace

V 2018 se více zaměříme na děti a středoškoláky a na jejich IT dovednosti. Projekt s touto mladou cílovkou má už i svoji FB stránku. :) Like?

MRKNI NA NI

Vánoční kódování s Czechitas

Připoj se k našemu vánočnímu kódování! 22denní online kurz pro každého běží od 1. do 22. prosince  Přidat se můžeš kdykoli. Vytvoř si s námi PFkovou webovku.  #CODEcember

Codemass

​Konferenci Marie Claire – Dream Big 2017 navštívilo 513 žen

My jsme je učili programovat. Byl to skvělý zážitek. Děkujeme Marie Claire CZ za tuto příležitost a taky všem, co dorazili objevovat svět IT!

Foto: Marek Costey Sedlák

Na Instáči máme selfíčko ze stage

„To dokážeš“ @Work rozhovor s Ditou Přikrylovou

V listopadovém čísle časopisu Marie Claire je rozhovor s naší Ditou. „Nemusíte holčičkám dávat autíčka. Stačí, když to nebudou automaticky panenky.“

Článek online

Studie Ženy v IT

Přečti si na našem blogu, co jsme zjistili ve studii, ve které jsme se ptali na motivaci žen pro vstup do IT, jejich zkušenosti se začátky v IT, jestli a jak jsme změnili jejich životní příběh a na mnoho dalšího.

VÍCE

Digitální akademie Lite Brno

Novinka. :) Digitální akademie Lite je „vyštíhlenou“ verzí naší klasické Akademie. Většina výuky probíhá o sobotních večerech, po dobu 9 týdnů. Registrace otevřeny!

CHCI VĚDĚT VÍC

​Digitální akademie III. běh

Za 2 měsíce se naučit pracovat s daty a najít si nové zaměstnání na pozici datové analytičky? :) Odvětví budoucnosti (datová analýza) už na tebe čeká. Pojď s námi a ostatníma holkama do toho!

V Praze to rozjedeme už v září

Závěrečný den Akademie programování

Zakončili jsme letošní ročník Akademie programování – a musíme uznat, že jsme si oslavy hodně užili. Mladší žáci bojovali v Microsoftu s online i offline programováním a hádankami, starší žáci programovali hry. A díky EPAMu jsme se dověděli, jak se bezpečněji pohybovat na internetu.

Děkujeme všem zúčastněným žákům, učitelům, lektorům i organizátorům za to, že byli součástí tak skvělého projektu! :)

Stránky Akademie programování

Letní škola IT

Už se můžeš přihlásit do naší srpnové letní školy :). Praha nebo Brno... Tvorba webu, grafika, VR a spousta dalšího!

Web Letní školy IT