WORKSHOP

Data Girls v podzimním kabátě

Chceš se naučit dělat s datama a dostat z nich odpovědi na business otázky typu: „Odkud že nám to vlastně chodí nejvíce bonitních zákazníků?  Když si vezmu náklady na reklamu, náklady na support jednotlivých produktů a jejich vratky, který produkt byl minulý rok vlastně nejziskovější v severomoravském kraji u holek 18-25?“

Věděla jsi třeba, že už za 10 minut se dají vytahat základní data z Google Analytics, zmíxovat je s datama ze SalesForce a udělat vizualizaci v GoodData nebo Tableau?

 

Přijď! To tě naučíme, pěkně od základů. Během víkendového kurzu ti odhalíme tajemství toho, co už jsi možná zaslechla pod pojmy business intelligence, data mining nebo Big data. To, co z dat pak odhalíš ty, už záleží na tobě. Nauč se s námi hledat bohatství ukryté v datech, chápat souvislosti, předvídat budoucnost a být tak o krok dál, než ostatní a pomoci třeba i vlastní firmě nebo firmě, ve které pracuješ. Uč se od Keboola a od dalších profíků. Nemáš se čeho bát. Nejsou potřeba žádné počáteční znalosti. Jen otevřená hlava a chuť se učit!

 

Registrace uzavřena.

17. října znovu v Praze v Impact Hub Praha (uzavřeno)
14. listopadu v Ostravě v Impact Hub Ostrava (uzavřeno)
21. listopadu v Bratislavě s Centire (uzavřeno)
27. listopadu v Hradci Králové v Univerzita Hradec Králové jako součást #DataFestak! (uzavřeno)

 

 

 

Keboola_logo

 

logo-gooddata-big

 

 

Konica_Minolta.svg_

impact hub

centire_logo-transparent

 

Sleduj nás

  • fb
  • tw
  • bl
  • in