Digitální akademie

Od jednodenního semináře představujícího logiku BI a principy datového myšlení až po tříměsíční intenzivní akademii, která z tebe vychová datovou analytičku. Data jsou budoucnost. Začni se o ně zajímat!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Lenka Šimáková

Lenka Šimáková
Účastnice akce: Data Academy

Super dva dny!
Super dva dny! Zjistíte, jaké máte možnosti – a skoro všechny si vyzkoušíte naživo. Lektoři vás provedou trpělivě úvodem (někdy i několikrát), zodpoví všechny otázky (někdy i několikrát) a vyřeší všechny errory technické i vaše (vždycky). A dokonce se u toho budou mile usmívat (dík).

O Digitální akademii

Digitální akademie jsou 3 měsíce plné informací a získávání praktických dovedností. Během této doby získáš pevný základ pro to, abys mohla nastoupit na juniorní pozici v oblasti datové analýzy jako Junior BI analytička, Senior BI analytička nebo Junior analytička v marketing a sales oddělení.

Pro koho je Digitální akademie určena?

Jednoduše – pro všechny ženy, které chtějí změnit kariéru a stát se datovými analytičkami.

Akademie je určena dívkám a ženám, které se chtějí do svého IT vzdělání pustit naplno. Garantujeme 20 % míst maminkám na mateřské dovolené nebo s dětmi až do 15 let, které se chtějí vrátit do pracovního procesu. Rovněž garantujeme 20 % čerstvým absolventkám, které si nemohou najít práci ve vystudovaném oboru. Zbylých 60 % všem ostatním dívkám a ženám.

Vůbec nevadí, že nemáš žádné předchozí zkušenosti z IT, všechno potřebné tě naučíme. Důležité je odhodlání začít s datovou analýzou a chuť investovat svůj čas.

Jak Digitální akademie probíhá?

V rámci 12 týdnů povinných či volitelných předmětů tě naučíme nejen práci s daty a datovými nástroji, ale také základy programování nebo třeba digitálního marketingu. Výuka probíhá obvykle v pondělí, úterý a čtvrtek večer, v sobotu celý den, někdy i v neděli. Studium tedy vyžaduje hodně energie a času. To nejenom na samotnou výuku, ale také na občasné domácí úkoly. Během druhé poloviny studia absolvuje navíc každá z účastnic stáž ve vybrané partnerské firmě (v rozsahu celkově 20-40 hodin), kde bude mít možnost nakouknout pod pokličku práce datové analytičky.

Součástí studia je i aktivní účast na jednom z DataGirls workshopů, které pořádáme po celé ČR. Tam si můžeš vyzkoušet koučování spolu s našimi nej lektory!

DATAGIRLS VE SVĚTĚ

170209 Czechitas Akademie Small 00095

Jak se zapojit?

Chceš více informací? Chceš se přihlásit? V květnu otvíráme Akademii v Brně! Přejdi na web Digitální akademie!

WEB DIGITÁLNÍ AKADEMIE

Tým