Aktuálně

Kurzy pro HR

Běží přihlašování na kurzy pro HR! Pojď se s námi naučit, jak si ušetřit čas při práci s daty. Nebo jak vytvořit poutavou grafiku.

Přihlas se na Excel: bit.ly/2mKz6w1

Přihlas se na Grafiku: bit.ly/2m8hRaD

Více tu...

Chceme o tobě vědět...

...co tě k nám přivedlo a proč ses rozhodla porozumět IT. Máš 15 minut? Vyplň nám dotazník. Výstupy z něj zveřejníme anonymně ve velké studii Ženy v IT. Každý 30. vyplněný dotazník odměníme dárkem ve formě volného vstupu na náš jednodenní workshop dle tvého vlastního výběru.

Chci vyplnit dotazník!

​Top ženy 2016

Velká radost, pokora, ohromná čest a důvěra. Naše Dita patří mezi 25 významných žen českého businessu roku 2016 podle ankety Hospodářských novin. <3 Děkujeme, že věříte ženám v IT, a ženy, vy samy sobě!

Dita je TOP žena

​Czechitas Coding Club

Líbil se ti náš kurz? Chceš víc? Chceš pracovat v neformální skupince třeba i na reálném projektu? Připoj se do Czechitas Coding Club a ponoř se do světa programování. :)

Připoj se!

​Czechitas Thesis Award

Nenech svou práci zapadnout... Zapoj se do „Ceny Czechitas o nej brněnskou dívčí bakalářku spojenou s IT“ a pozvedni ji tak na nový level. Pomoz nám ukázat světu, že holky v IT jsou! ;)

Chci vědět více

Chceš pomoct s hledáním práce?

Začínáš přemýšlet o práci v IT a zajímá tě, jaké jsou vhodné pozice pro začátečnice nebo pokročilé? Přidej se do skupiny Czechitas – příležitosti, kam postujeme zajímavé nabídky a tipy pro osobní rozvoj. :)

Přidej se!

Už jste viděli náš Instagram?

Jsme i na Instagramu! Sleduj život Czechit v zákulisí a staň se součástí komunity.

Insta Czechitas

Máme nový web!

Kovářova kobyla už nechodí bosa. Na podzim jsme ji obuli do nového oblečku. Od roku 2014 učíme holky, jak dělat weby. A tak jsme konečně taky přetvořili ten náš!